Komfortowy Aparatament w Kołobrzegu

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w komfortowym apartamencie położonym niespełna 100 metrów od morza. Apartament usytuowany jest na 4 piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu OLYMPIC PARK znajdującym się we wschodniej części Kołobrzegu i jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej luksusowych obiektów w mieście. Cały kompleks to obiekt zamknięty, całodobowo chroniony, monitorowany. W sąsiedztwie znajdują się nowoczesne, posiadające bazę Welness&Spa, hotele: Arka Medical Spa****, IKAR Plaza****, Marine Hotel*****Do Państwa dyspozycji przekazujemy w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 50m2 z widokiem na morze. Przestronny salon wraz z dużym aneksem kuchennym w pełni przystosowanym do codziennego użytkowania gwarantuje Państwu przyjemne spędzanie wolnego czasu. Przytulna sypialnia z dużą garderobą zapewnia wyśmienity wypoczynek, a przestronne okno z widokiem na morze potęguje klimat w niej panujący.

Świetlica – sala zabaw dla dzieci, umeblowana i wyposażona, zlokalizowana na parterze budynku z bezpośrednim wyjściem na ogród, gdzie znajduje się plac zabaw.

Plac zabaw dla dzieci – profesjonalnie wykonany plac zabaw, zapewnia doskonałą rozrywkę dla dzieci w różnym wieku, znajduje się na terenie zamkniętym, odizolowanym od ulicy oraz ew. zagrożeń z zewnątrz.

Siłownia i sala fitness – sala gimnastyczna z przyrządami do ćwiczeń siłowych oraz aerobowych, zlokalizowana na parterze budynku. Komfort zapewnia wewnętrzne wejście bezpośrednio z korytarza.

Rowerownia
– pomieszczenie przeznaczone do przechowania rowerów z bezpośrednim wyjściem na zew.

Ogród
– ogrodzony teren wokół budynku z licznymi alejkami i ławeczkami, oświetlony całodobowo, monitorowany.

Więcej Informacji: +48 602 709 708 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.CENNIK - ROK 2016:

STYCZEŃ-KWIECIEŃ 200zł

MAJ - 250zł

CZERWIEC - 300/360zł

LIPIEC (01.07.-14.07.) - 420zł
(15.07.-31.07.) - 470zł

SIERPIEŃ (01.08.-13.08.) - 470zł
(14.08.-31.08.) - 360zł

WRZESIEŃ - 300zł

PAŹDZIERNIK-GRUDZIEŃ - 200zł

*JEDNORAZOWA OPŁATA ZA PRZYGOTOWANIE APARTAMENTU-140zł

**WEEKENDY 'SPECJALNE' (Boże Ciało, Majówka), WIELKANOC ORAZ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA PODLEGAJĄ INNEMU CENNIKOWI.